Rok szkolny 2018/2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO ZAKUPU PRZEZ RODZICÓW NA ROK SZKOLNY 2018/2019

PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

Przejdź do - PRZEGLĄD PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

Dnia 2 czerwca przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Glinie już po raz kolejny wzięli aktywny udział w XVIII Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej w Małkini Górnej. Na scenie czuli się, jak prawdziwi artyści. Gratulujemy występu i życzymy wielu okazji do podobnych prezentacji.  

 
11 czerwca 2019
Bożena Koziara

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Przejdź do - ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Miniony rok podsumowała  dyrektor Pani Justyna Brzozowska. Gratulowała uczniom, w obecności ich rodziców wyników w nauce, zachowaniu, osiągnięć w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Dyrektor podziękowała także rodzicom za współpracę, a uczniom życzyła bezpiecznych wakacji, wypoczynku i radosnego powrotu do szkoły.

 

19 czerwca 2019
Czytaj więcej o: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ

Przejdź do - POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ

DZIĘKUJEMY!
Koniec roku szkolnego to nie tylko wesoła chwila – początek wakacji. Dla niektórych to koniec pewnego etapu, znajomości, pożegnanie się z bliskimi osobami. To wyjątkowy dzień. Po 20 latach mury naszej szkoły znów opuszczała klasa VIII. Po części oficjalnej, uczniowie klasy ósmej zaprezentowali część artystyczną na wesoło, a następnie przyszła chwila wzniosła, z łezką w oku. Nadszedł czas podsumowań, podziękowań i pożegnania. Usłyszeliśmy bardzo miłe słowa z ust Pani Dyrektor, która podkreślała ciężką pracę ósmoklasistów, którzy otrzymali wysokie wyniki z egzaminów oraz nauczycieli w procesie edukacyjnym, który właśnie się zakończył. 

19 czerwca 2019
Dorota Padewska
Czytaj więcej o: POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY ÓSMEJ

BEZPIECZNIE NA WAKACJACH

Przejdź do - BEZPIECZNIE NA WAKACJACH

Dnia 10 VI 2019r.  w Szkole Podstawowej w Glinie odbyło się spotkanie z Policjantem. Odwiedził nas  dzielnicowy Gminy Małkinia Górna- sierż. Marcin Głowacki. Podczas przeprowadzonej pogadanki z uczniami zwracał uwagę na zachowanie bezpieczeństwa podczas wakacji, szczególnie nad wodą i w czasie podróży .

12 czerwca 2019
Danuta Osiadacz

“JAKŻE BYŁOBY PIĘKNE, GDYBY KAŻDY Z NAS MÓGŁ WIECZOREM POWIEDZIEĆ - DZISIAJ ZROBIŁEM GEST MIŁOŚCI WOBEC DRUGIEGO CZŁOWIEKA" Papież Franciszek

Przejdź do - “JAKŻE BYŁOBY PIĘKNE, GDYBY KAŻDY Z NAS MÓGŁ WIECZOREM POWIEDZIEĆ - DZISIAJ ZROBIŁEM GEST MIŁOŚCI WOBEC DRUGIEGO CZŁOWIEKA" Papież Franciszek

Uczniowie kl. VIII wraz z wychowawczynią panią Dorotą Padewską po raz drugi zorganizowali w naszej szkole akcję "ZBIÓRKA KAPSLI DLA TOSI". Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

8 czerwca 2019
Oliwia Przywoźna
Czytaj więcej o: “JAKŻE BYŁOBY PIĘKNE, GDYBY KAŻDY Z NAS MÓGŁ WIECZOREM POWIEDZIEĆ - DZISIAJ ZROBIŁEM GEST MIŁOŚCI WOBEC DRUGIEGO CZŁOWIEKA" Papież Franciszek

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

Przejdź do - JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

W piątek 7 czerwca 2019 r. nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej - „Jak nie czytam, jak czytam”. Akcja polega na biciu rekordu liczby czytających osób w tym samym czasie.

8 czerwca 2019
Alicja Kruszewska - bibliotekarz
Czytaj więcej o: JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM

ZAKOŃCZENIE XVI GMINNEJ SPARTAKIADY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Przejdź do - ZAKOŃCZENIE XVI GMINNEJ SPARTAKIADY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

5 czerwca 2019 r. gościliśmy w Szkole Podstawowej im. Kard. S. Wyszyńskiego na uroczystym zakończeniu XVI Gminnej Spartakiady Szkół Podstawowych. Po pięknym występie gospodarzy otrzymaliśmy puchary za trud w rywalizacji sportowej. W tym roku zdobyliśmy szóste miejsce. Najlepszymi sportowcami w naszej szkole zostali: Aleksandra Wachowska i Łukasz Kalata.

6 czerwca 2019