Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

odbędzie się dnia 25 czerwca 2021r o godz. 9.00

na placu przed szkołą.

Po uroczystości spotkania uczniów  z wychowawcami.

23 czerwca 2021

TABLETY DLA NASZYCH UCZNIÓW

Przejdź do - TABLETY  DLA NASZYCH UCZNIÓW

  W ramach projektu budowy Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej  nasza szkoła  uzyskała wsparcie   w postaci sprzętu komputerowego. Projekt jest realizowany dzięki inicjatywie Ministerstwa Cyfryzacji za pośrednictwem Państwowego Instytutu Badawczego NASK. Przekazane do szkoły „Szkolne Pakiety Multimedialne OSE” składają się z 25 tabletów wraz z etui, klawiaturami, rysikami i usługą mobilnego dostępu do Internetu.

  

11 lutego 2021
Justyna Brzozowska
Czytaj więcej o: TABLETY DLA NASZYCH UCZNIÓW

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Przejdź do - ZABAWA KARNAWAŁOWA

W dniu 11. 02. 2021 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy połączony z tłustym czwartkiem. Pięknie przybrana sala wyglądała inaczej niż na co dzień i zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. 

12 lutego 2021
Jolanta Adamska
Czytaj więcej o: ZABAWA KARNAWAŁOWA

ŚWIĘTO KOTA

Przejdź do - ŚWIĘTO KOTA

Koty, kotki, koteczki... Są różne: białe, czarne, rude, rasowe czy dachowce, ale wszystkie łączy to, że mruczą i miauczą. 17 lutego w ramach zajęć świetlicowych obchodziliśmy nietypowe święto "Święto Kota". Z tej okazji uczniowie pochwalili się zdjęciami swoich puchatych domowników, niektórzy wykonali kocie maski, przebrali się, a nawet próbowali pić mleko tak jak to koty mają w swoim zwyczaju.

17 lutego 2021
Dorota Padewska
Czytaj więcej o: ŚWIĘTO KOTA

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

Przejdź do - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

„ A nade wszystko szanuj mowę swą ojczystą. Nie znać języka swego – hańbą oczywistą”. 21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Nasza szkoła przygotowała się do niego sumiennie i już w dniach 16 – 19.02 podjęliśmy działania, bo język ojczysty to wielki skarb! W ramach zajęć świetlicowych odbyło się wiele działań popularyzujących wiedzę na temat języka ojczystego, kształtowaliśmy umiejętności porozumiewania się, wzbogacaliśmy zasób swojego słownictwa oraz propagowaliśmy czytanie książek.

 

22 lutego 2021
Dorota Padewska
Czytaj więcej o: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

KULINARNE REWOLUCJE W KL. 4

25 lutego 2021
Anna Małecka

SPIS POWSZECHNY

Przejdź do - SPIS POWSZECHNY

Już za miesiąc spis powszechny!

1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się z rachmistrzem – główną i obowiązkową metodą będzie samospis internetowy. Będzie więc można spisać się wygodnie i bezpiecznie w domu.

3 marca 2021
Czytaj więcej o: SPIS POWSZECHNY

DZIEŃ KOBIET


10 marca 2021
SU