Rok szkolny 2021/2022

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie

w roku szkolnym 2021/2022

 

Konkurs- rodzaj, tytuł

Zasięg

Organizator

Uczeń- osiągnięcie

Opiekun- nauczyciel

Mała Spartakiada Szkół Podstawowych.

Gminne Biegi Przełajowe

 

Gra w dwa ognie

Gminny

Gmina Małkinia Górna

 

Kacper Garbarczyk kl. II– 3 miejsce

Bartosz Zyśk kl. I– 3 miejsce

Szkoła – 1 miejsce

Z. Koziara

Gminne eliminacje w biegach przełajowych

Gminny

Gmina Małkinia Górna

Rafał Zadroga kl. VII– 3 miejsce

Sebastian Przywoźny kl. V– 3 miejsce

E. Banaszek

Powiatowy Konkurs Plastyczny Krajobraz Polski 2021. „Zabytki Architektury”.

Powiatowy

MDK w Ostrowi Maz.

Nina Borowa kl. III – wyróżnienie

Szymon Minota kl. IV - wyróżnienie

A. Kruszewska

Konkurs Plastyczny: „Najpiękniejszy Anioł Bożonarodzeniowy”.

Gminny

GOKiS Małkinia Górna

Maja Wachowska kl. II – 2 miejsce

A. Kruszewska

Gminny Konkurs Plastyczny: „Ekologia w oczach dziecka”.

Gminny

SP nr 2 Małkinia Górna

Szymon Borowy kl. I – 2 miejsce

Jakub Kalata kl. IV – wyróżnienie

A. Kruszewska

Diecezjalny Konkurs: „Wartościowe opowieści. Rodzina moją pierwszą szkołą miłości”.

Diecezjalny

Wydział Katechezy Kurii Diecezjalnej

Kacper Garbarczyk kl. II – 3 miejsce

Mateusz Topczewski kl. II - wyróżnienie

Z. Koziara

Gminny Konkurs Literacko-Plastyczny: „Laurka dla mamy”.

Gminny

Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej

Gabriela Tryfon kl. „0” - wyróżnienie

B. Koziara

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Etap powiatowy.

KRUS Ostrów Maz

Mieszko Złotkowski kl. V -  wyróżnienie

A. Kruszewska

Gminny Konkurs Plastyczny „Żyję zdrowo- bo nie ulegam nałogom”

Gminny

Wójt Gminy Małkinia Górna

Tymon Złotkowski kl. I- 2 miejsce

Kacper Małkiński kl. VIII- 3 miejsce

 

B. Koziara

A. Kruszewska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczno-Literacki: „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie” w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Ogólnopolski

Fundacja Trzeźwy Umysł

Alicja Topczewska-kl. „0”- wyróżnienie

Tymon Złotkowskikl. I- wyróżnienie

Bartosz Zyśk kl. I- wyróżnienie

Łukasz Zyśk kl. I- wyróżnienie

Maja Wachowska kl. II- wyróżnienie

Maciej Koronka kl. II – wyróżnienie

Jakub Garbarczyk kl. II – wyróżnienie

Szymon Stefańczuk kl. III- wyróżnienie

Oliwier Koziara kl. III- wyróżnienie

Anna Zawistowska kl. III-

Maja Kruk kl. IV- wyróżnienie

B. Koziara

 

 

 

 

Z. Koziara

 

 

 

A. Kruszewska

Gminny Konkurs Literacki: „Wiersz o mamie”.

Gminny

Gminna Biblioteka Publiczna w Małkini Górnej

Bartosz Macioch kl. VII – 1 miejsce

Katarzyna Grodek kl. V – 2 miejsce

Natalia Kochańska kl. IV – wyróżnienie

D. Padewska

Powiatowy Konkurs Literacki: „Ks. J. Twardowski – poeta od biedronek”.

Powiatowy

SP w Glinie

Milena Krzak kl. IV – 3 miejsce

Mieszko Złotkowski kl. V – 1 miejsce

D. Padewska

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski: „Warszawska Syrenka”.

Eliminacje gminne.

GOKiS Małkinia Górna

Mieszko Złotkowski kl. V - 3 miejsce

Gabriela Tryfon kl. „0” – 2 miejsce

Nina Borowa kl. III – 2 miejsce

Tymon Złotkowski kl. I - wyróżnienie

D. Padewska

B. Koziara

 

A. Kruszewska

J. Adamska

Gminny Konkurs Filmowy „Wspólne sprzątanie- to nasze wyzwanie!”

 

Gminny

Wójt Gminy Małkinia Górna

Aleksandra Wachowska kl. VIII- 2 miejsce

Kacper Małkiński, Łukasz Kalata, Damian Zyśk kl. VIII- 3 miejsce

 

A. Małecka

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie