SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
W czerwcu 2023 r. pod kierunkiem nauczycieli: Doroty Padewskiej i Zofii Koziara odbył się szkolny konkurs ortograficzny dla wszystkich uczniów naszej szkoły pod hasłem „Mistrz Ortografii.” Konkurs miał na celu sprawdzenie opanowania zasad ortograficznych, wyrabianie nawyku czujności ortograficznej oraz poprawnego pisania. Ortograficzne zmagania zakończyły się wyłonieniem z każdej klasy zwycięzcy – MISTRZA KLASY.
Oto oni:
Gabriela Tryfon – kl. I
Tymon Złotkowski kl. II
Wojciech Domagała kl. III
Szymon Stefańczuk kl. IV
Milena Krzak kl. V
Emilia Sadowska kl. VI
Jan Zyśk kl. VII
Patrycja Zawistowska kl. VIII
Tego dnia nastąpiło także wręczenie pamiątkowych dyplomów uczestnikiom konkusu ORZEŁ MATEMATYCZNY. Laureatami zostali:
Szymon Domagała - kl. II
Wojceich Domagała - kl. III
Szymon Minota - kl. V
Katarzyna Grodek - kl. VI
Zuzanna Koronka kl. VI
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w następnym roku szkolnym!





















