ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023
23 czerwca nastapiło zakończenie roku szkolnego 2022/2023.
Cała społeczność szkolna spotkała się na placu przed szkołą aby podsumować wyniki w nauce, pożegnać ósmoklasistów i z radością rozpocząć upragnione wakacje.
Podczas uroczystości pani dyrektor wręczyła uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli rok szkolny, nagrody ksiązkowe, a ich rodzicom Listy Gratulacyjne. Nastąpiło również przekazanie sztandaru szkoły przez absolwentów uczniom klas młodszych. Nasi ósmoklasiści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, złożyli ślubowanie, a żegnając się ze społecznością szkolną wyrazili swoją wdzięczność za włożony trud w ich edukację i wychowanie.
Życzymy wszystkim udanych, słonecznych wakacji!







































